Populiariausios prekės

Labiausiai mūsų klientų pamėgtos tvarios prekės

245 € 850 €

BIURO KĖDĖ ANT RATUKŲ TOPSTAR P91 SU PORANKIAIS JUODA

TopStar
Turime: 250 vnt.
1650 € 4500 €

SOFA KINNARPS TRIX

Kinnarps
Turime: 1 vnt.
285 € 850 €

FOTELIS ROSSETTO ANNETTE MELSVAS ANT METALINIO PAGRINDO

Rossetto
Turime: 15 vnt.
585 € 1297 €

FOTELIS ARPER CATIFA 80

Arper
Turime: 3 vnt.
659 € 1575 €

FOTELIS SWEDESE HAPPY SWING RAUDONAS

Swedese
Turime: 3 vnt.
185 € 450 €

PERTVARA ŽALIAI "ELEKTRINĖS" SPALVOS 1,6X0,7M

Nežinomas
Turime: 150 vnt.
295 € 800 €

BIURO KĖDĖ WILKHAHN NEO 181 / 71 JUODA SU PORANKIAIS

Wilkhahn
Turime: 9 vnt.

Siekiame būti didžiausiais tokių ofiso baldų pardavėjais visame Pabaltyje. Jau dabar sandelyje turime per 100 rūšių spintelių, 50 rūšių kėdžių bei stalviršių. Pilną mūsų turimų prekių asortimentą galite apžiūrėti atvykę į mūsų saloną esantį Vilniuje, Šaltupio g. 9A

Mūsų stiprybės

Suteikiančios Jums aukščiausią kokybę

Tvarūs sprendimai

Tvarūs sprendimai

Penkerių metų garantija

Penkerių metų garantija

Operatyvus prekių keitimas

Operatyvus prekių keitimas

Galimybė išbandyti baldus

Galimybė išbandyti baldus

Švediška kokybė

Švediška kokybė

Baldų atnaujinimas

Baldų atnaujinimas

Mūsų partneriai ir klientai,

Kuriems rūpi ateitis

Jei ėmėtės įgyvendinti kokio nors verslo plano idėją, jums prireiks ir biuro tam verslui administruoti. Tam būtinai prireiks ir biuro baldų. Kad jūsų ofisas atrodytų solidžiai ir prabangiai, kas lemtų jūsų klientų bei partnerių pagarbą, būtina nepagailėti investicijų, kurios laikui bėgant tikrai atsiperka. Svarbiausia, kad ofiso baldai būtų išvaizdūs, kokybiški, patogūs ir funkcionalūs, kad darbuotojams būtų patogūs naudotis.

Kokie biuro baldai yra patys būtiniausi?

Patys svarbiausi tarp biuro baldų išlieka – stalai, kėdės ir dokumentų spintos ir spintelės. Be jų dar figūruoja ir kiti svarbūs ofiso baldai, be kurių būtų sunku įsivaizduoti jaukias poilsio ir klientų priėmimo zonas. Tai biuro sofos, foteliai, pufai, minkštieji kampai, žurnaliniai staliukai ir pan. Šie jums reikalingi produktai gali būti ir klasikiniai, ir modernūs šiuolaikiniai. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir sumanymo stiliaus.

Prieš apsirūpinant biuro baldais pirmiausiai vertėtų sudaryti pačių jums būtiniausių verslo pradžioje baldų sąrašą. Kiekvienas į sąrašą įtraukiamas baldas turėtų būti vertinamas pagal tai, kiek jis bus patogus naudotis jūsų darbuotojams, klientams ir partneriams. Tarkim, jums reikalinga spinta dokumentams – erdvi, plati, ar užtektų ir siauresnės, kompaktiškesnės. Be to, pravartu atsižvelgti ir į esamo biuro plotą, nes jame reikės baldus taip sutalpinti, kad jie visi rastų jiems pačią tinkamiausią vietą ir dar liktų nemažai laisvos erdvės, kuri netrukdytų suformuoti akiai malonų interjerą.

Kaip biure išdėlioti baldus?

Parenkant vietą darbo stalams ir kėdėms, reikia atsižvelgti į tai, kad šiuos baldus pasiektų kuo didesnis kiekis natūralios šviesos, paskui jau galima pagalvoti apie tai, kokia tvarka sudėlioti baldus, vertinant juos pagal svarbą – kurie bus dažniausiai, o kurie rečiau naudojami. Pavyzdžiui, jei ofise ten, kur sustatyti darbo stalai, dar norėtumėte patalpinti ir poilsiui numatytą sofą ar minkštąjį kampą, šiuos baldus pasistenkite atitraukti kuo toliau nuo darbinių baldų.

Šis bei tas apie galimybes taupyti

Jeigu jūs turite visas sąlygas įrengti erdvų biurą, tai jūs galite sau leisti ir įsigyti naujus baldus. Tačiau jie jūsų finansinės galimybės kuklesnės, tada nieko baisaus nenutiktų, jei jūsų biuro baldai būtų ir naudoti. Be to, galima šiuos baldus pirkti ir išsimokėtinai. Pravartu nuspręsti ir tai, kokie ofiso baldai jums konkrečiu metu yra patys būtiniausi, o kokius galite įsigyti ir vėliau. Tai irgi padeda sutaupyti ir išmintingai paskirstyti išlaidas, kad nepatirtumėte skausmingų finansinių potyrių. Kadangi biure patys reikalingiausi baldai yra stalai ir kėdės, jiems ir reikia skirti didesnę dalį investicijų.

Į ką dar būtina atkreipti dėmesį ofise?

Tikrai ne pats svarbiausias dalykas biure, kad stalai ir kėdės būtų labai išvaizdūs, labiausiai verta atkreipti dėmesį į šių baldų patogumą. Nes tik patogūs biuro baldai suteiks darbuotojams puikią nuotaiką, jaukią savijautą, nekenks sveikatai ir garantuos šaunų darbo našumą. Tad jeigu jūsų biudžete yra pakankamai lėšų, kad galėtumėte biurui parūpinti pačius geriausius ir naujausius biuro baldus, taip savo biurui suteiksite tikrai puikų įvaizdį ir gerą vardą. O patys patogiausieji ofiso baldai yra tie, kurie būna reguliuojami, nes tada kiekvienas jais besinaudojantis galės kuo patogiau įsitaisyti darbo vietoje, kas sumažins stuburo apkrovą ir sukurs komfortišką darbo aplinką ir apsaugos darbuotojus nuo nugaros bei kitų kūno dalių skausmų.

Biuro aplinką galite įsikurti ir namie

Vis dažniau populiarėja nuotolinis darbas iš namų, nes daliai darbdavių taip net patogiau ir pigiau, kai darbuotojas jiems dirba iš savo namų. Be to, kai kurie intravertiškos natūros žmonės mieliau dirba asketiškoje aplinkoje, nes tik tokiomis aplinkybės jie geba susikaupti, nei leisdami laiką šurmulio apsuptyje. Tinkamiausia vieta darbo vietai namuose – pats atokiausias jų kampelis, kuriame dirbančiajam netrukdytų kiti namiškiai.

Kokie baldai labiausiai tinka dirbti namų sąlygomis?

Namuose dirbant irgi reikalingi komfortiški biuro baldai. Pavyzdžiui, jei darbuotojas aukšto ūgio, jam tikrai nebus patogu sėdėti prie mažo darbo stalo, o jeigu tas stalas bus per aukštas, tada prie jo tektų sėdėti aukštai iškėlus rankas. Iš to nieko gero – vien skaudančios per alkūnes rankos. Šį keblumą padėtų pašalinti reguliuojamo aukščio kėdė, arba stalviršis. Taip pat labai praverstų ir rašomasis darbo stalas su daugybe stalčių, o prie jo nedidelė spinta su gausybe lentynėlių, tada darbo vieta visada išliktų tvarkinga.

Kur kreiptis, jei prireikė įsigyti biuro baldus?

Jei jūs nusprendėte įsteigti savosios verslo įmonės biurą ir norite jį aprūpinti baldais, pati tinkamiausia išeitis – susisiekti su MB „Ofisas prabangiai“. Ši įmonė užsiima švediškų biuro baldų pardavimu. Jos asortimente – biuro stalai ir kėdės, konferencinės kėdės, biuro spintos, minkšti biuro baldai, stalo pertvaros, pakeliamo stalo kojos. Ši įmonė taip pat superka naudotus baldus, tad jeigu jūs norite pakeisti senus biuro baldus naujais, turite puikią progą tai padaryti be nuostolių.

Įmonė įsikūrusi Vilniuje, Šaltupio g. 9A, telefonas susisiekti: +37067117482, el. pašto adresas: darius@ofisasprabangiai.lt . Dirba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Patogiausias pirkti biuro baldus internetu, nes taip perkant jie kainuoja pigiau. Be to, įmonė nuolat rengia šių baldų išpardavimus, organizuoja įvairiausias nuolaidų akcijas, todėl parduodamų prekių kaina pirkėjams yra patraukli. Dar vienas patogumas – užsakytos prekės pirkėjui pristatomos į jų nurodytą vietą ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir likusiose šalies vietose, kur jūs nusprendėte įsirengti savo įmonės biurą arba atnaujinti jo baldus.