Jeigu jums prireikė biuro stalų tik keliems mėnesiams, tad ne bėda. Juos galima išsinuomoti, nešvaistant pinigų jų pirkimui. Biuro stalų nuoma garantuoja, jog jums pasiūlyti patys naujausi ir kokybiškiausi stalai. Tuo pačiu jūs sutaupysit nemažą kiekį pinigų, rinkdamiesi baldų nuomą, sutaupytas lėšas galima panaudoti kitur.

Skaityti daugiau

Kokie biuro stalų nuomos privalumai?

Kad ir kaip paskaičiuotumėte, nuomos mokestis bus akivaizdžiai mažesnis, negu perkamų biuro stalų kaina. Jei reikia, nuomotojui bus parinkti vienodos apimties bei išvaizdos stalai. Be to, jeigu išnuomoti baldai nusidėvėtų ar sugestų juos reguliuojantys mechanizmai, nuomotojas pasirūpins, kad baldai laiku būtų pakeisti arba sutaisyti.

Kur kreiptis dėl biuro stalų nuomos?

Jei apsisprendėte, kad jums yra naudinga išsinuomoti, o ne pirkti biuro stalus, kreipkitės internetiniu adresu: ofisasprabangiai.lt . Čia jums bus sudarytos sąlygos reikiamus biuro baldus išsinuomoti pigiau.  

Nuomojami biuro stalai yra kokybiški ir tinkamai atliks savo paskirtį. Nuomos kaina ypač palanki nuomotojui. Jei jus sudomino puiki biuro stalų nuomos galimybė, susisiekite su salonu internetu arba atvykite į vietą Vilniuje, adresu: Šaltupio g. 9 A ir tada iki galo aptarsite bei suderėsite visas biuro stalų nuomos sąlygas. 

Išnuomoti biuro stalai jums bus pristatyti jūsų nurodytu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Jums niekuo nereikės rūpintis, baldus jums atveš ir sustatys salono meistrai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kurioje vietoje galima atsiimti nuomojamus biuro stalus?

Prekes galite apžiūrėti ir atsiimti Šaltupio g. 9A, LT-02300 Vilniuje. Jeigu neturite galimybės atsiimti prekių, susisiekite ir aptarsime pristatymo galimybes.

Ar galimas nuomojamų biuro stalų pristatymas nurodytu adresu?

Baldų pristatymas galimas visoje Lietuvoje jums patogiu laiku. Baldus ne tik pristatysime, bet ir surinksime jūsų namuose ar biure.