Pasitaiko, kai dalis įmonių net nepagalvoja apie tai, jog įmanoma reikalingus baldus ne pirkti, bet išsinuomoti. Todėl jos griebiasi neapgalvotų žingsnių, skuba kuo greičiau apsirūpinti baldais, nes tikisi, jog baldai ilgai tvers. Tačiau dažnai apsirinka, juk ir patys naujausi baldai kada nors nusinešioja. Tad praktiškiems žmonės tikrai verta pagalvoti apie baldų nuomą.

Skaityti daugiau
PRODUKTŲ YPATYBĖS Filtrai

Apie ką verta pagalvoti naujai susikūrusiems biurams?

Jei biuras neseniai įsikūrė, o reikiamiems baldams iš karto įsigyti trūksta laisvų lėšų, tai ne bėda. Į pagalbą atskubės biuro baldų nuoma. Juk mokestis už nuomą tikrai bus gerokai mažesnis nei reikiama suma už perkamus baldus. Jei nuomojamų baldų išvaizda suprastėja, nėra jokių kliūčių juos pakeisti kitais. Biuro baldų nuomotojai neatsisakys suteikti šią paslaugą.

Kokia nauda iš biuro baldų nuomos?

Niekas nenuginčys to, kad baldai nuomojami tik tam laikui, per kurį jie nuomotojui yra reikalingi. Baldų nuoma nenuvils ofiso darbuotojų lūkesčių ir nesukels jiems jokių nepatogumų. Juk visi nuomojami baldai irgi yra patogūs, gerai atrodo ir sukuria darbingą atmosferą. 

Kurį laiką nuomoję biurui reikalingus baldus ir supratę, jog jie tikrai jums tinka, paskui galite pagalvoti ir apie jų pirkimą palankesnėmis sąlygomis, kad baldai taptų nuosavais. Tai reiškia, kad biuro baldų nuoma gali pasitarnauti kaip savotiškas jų išbandymas praktikoje, kuris pasitarnaus patrauklios darbo erdvės suformavimui.

Kur geriausia nuomotis biuro baldus?

Jei apsisprendėte, kad jums naudingiau išsinuomoti visus reikiamus biuro baldus, o ne pirkti juos, kreipkitės internetiniu adresu: ofisasprabangiai.lt . Čia jums bus sudarytos sąlygos reikiamus biuro baldus išsinuomoti pigiau. 

Ši interneto svetainė priklauso pačiam didžiausiam baldų salonui Pabaltijo šalyse. Nuomojami naudoti baldai yra kokybiški, ilgaamžiai ir ergonomiški. Nuomos kaina ypač palanki nuomotojams. Be to, galima ir derėtis. Jei jus sudomino biuro baldų nuomos galimybė, susisiekite su salonu internetu arba atvykite į vietą Vilniuje, adresu: Šaltupio g. 9 A ir tada iki galo aptarsite bei suderėsite visas baldų nuomos sąlygas.

Išnuomoti baldai į jūsų biurą ar namus bus pristatyti nurodytu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Jums niekuo nereikės rūpintis, baldus jums sustatys firmos meistrai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius baldus nuomojame biuro patalpoms?

Nuomojame stalus, kėdes, konferencines kėdes, minkštus baldus spintas.

Kodėl verta nuomotis biuro baldus?

Nuomojantis baldus jums nereikės didelių investicijų norint įsirengti savo biurą ar ofisą. Visą svarbią informaciją ir kontaktus rasite svetainėje.