Jums patikusias prekes taip pat galite ir išsinuomoti. Susisiekite su mumis ir mes rasime Jums tinkamiausią sprendimą!

Kadangi mes ne gamintojai ir pirkėjai mūsų turimų baldų, daugiau nenudėvės (baldai „amžini“: kėdės sveria apie 25 kg. pakeliami stalai apie 100 kg ir atitinkamai spintos ) – tai mes turime galimybę mūsų parduodamus biuro baldus nebrangiai išnuomoti.

Baldų nuomos kaina: prie paskelbtos mūsų tinklapyje baldų pardavimo kainos, pridedate 30 % ir gautą sumą padalinate iš dvylikos ir gaunate baldų nuomos kainą vienam mėnesiui. Jei norite baldus nuomoti mažesniam kaip mėnesis laikotarpiui – tai mažiausias baldų nuomos mokestis – 20 % nuo nurodyto baldo, pardavimo kainos. Šios baldų nuomos kainos galioja Vilniaus mieste. Dėl baldų nuomos, kituose miestuose ir galimų visuose miestuose papildomų pervežimo ir baldų sumontavimų kainos, - tai skambinkite ir susitarsime.

Pirkėjui baldų nuomos sutartyje yra numatyta galimybė baldus išsipirkti už sumokėtas baldų nuomos įmokas. Jei pirkėjas, pageidauja išsipirkti nuomojamus baldus, nepraėjus baldų nuomos metų laikotarpiui – tai pirkėjas įmoka baldų nuomos iki metų galo likusią sumą ir baldai tampa pirkėjo nuosavybe.

IR TAI DAR NE VISKAS – jei pirkėjui, kuris išsipirko iš mūsų išsimokėtinos nuomos būdu baldus, net ir po kelių metų, baldų nebereikia – tai mes įsipareigojame baldus pasiimti atgal mūsų nuosavybėn.

ĮEIKITE, MŪSŲ PUSLAPYJE, Į PREKIŲ KATALOGĄ (PRADINIS - VIRŠUJE), IR IŠSIRINKITE, JUMS IŠSINUOMOTI, REIKALINGUS BALDUS.