SUPERKAME TIK BIURO NAUDOTUS BALDUS: IŠVEŽAM - ATSISKAITOME.
ARBA: IŠVEŽAME NAUDOTUS BIURO BALDUS, EKSPONUOJAME SAVO BIURO BALDŲ SALONE,  PARDUODAME IR ATSISKAITOME DAR DOSNIAU!

Skaityti daugiau

Vykdome lanksčią tik biuro naudotų baldų supirkimo politiką.

Galim paimti Jums nebereikalingus tik biuro baldus saugojimui iki kuo brangesnio jų pardavimo (kaip komiso paslaugos), kad Jums galėtumėm sumokėti kuo didesnę kainą už Jūsų naudotus biuro baldus. 

Galim nupirkti Jums nebereikalingus tik biuro baldus,  iš karto su Jumis atsiskaityti ir baldus išvežti.

Siųskite TIK biuro baldų nuotraukas darius@ofisasprabangiai.lt. Rašykite kainas ir skambinkite 8 67117 482, nes jokie ilgi raštai – neatstoja vieno pokalbio.


 

 

Jeigu jums jau nusibodo ar įkyrėjo seni biuro baldai ir norite jais atsikratyti, jums reikia pasidomėti naudotų biuro baldų supirkimą vykdančiomis įmonėmis. Apie jas visą informaciją galima rasti internete. Superkami naudoti biuro darbo vietų komplektai, darbo ir posėdžių stalai, spintos, biuro kėdės ir kiti baldai. Naudotų biuro baldų supirkimas, o paskui pakartotinis jų pardavimas naujiems pirkėjams pasitarnauja ir miškų išsaugojimui bei planetos šiltnamio efekto mažinimui. Susisiekti dėl pakeliamų stalų ar biuro kėdžių supirkimo galite: Darius:  +370 671 17482 

Kaip pristatyti norimus parduoti biuro baldus?

Patogiausia prieš pradedant senų biuro baldų pardavimą juos nufotografuoti, kad paskui jų nuotraukas būtų galima pateikti internete pirkėjui. Būtų gerai šiuos baldus nufotografuoti iš visų pusių, kad susidarytų pilnas jų vaizdas. Turėkite omenyje, kad prieš parduodant naudotus baldus pirmiausiai reikia pasidomėti, kokios tuo metu rinkoje yra panašaus amžiaus biuro baldų kainos. Nes tai labai pravers derantis su būsimais baldų pirkėjais.

Kur naudotų biuro baldų supirkimas geromis kainomis?

Jei nutarėte parduoti jums nereikalingus naudotus biuro baldus, ilgai nesukite sau galvos, susiraskite internete svetainę: ofisasprabangiai.lt . Čia jums bus sudarytos pačios tinkamiausios sąlygos parduoti jums nereikalingus senus biuro baldus už pačią geriausią kainą. Ši interneto svetainė priklauso pačiam didžiausiam baldų salonui Pabaltijo šalyse, kuris ne tik parduoda, bet ir superka naudotus biuro baldus. Dėl parduodamų baldų kainos, galima ir derėtis. 

Jei jus sudomino naudotų biuro baldų pardavimo galimybė, susisiekite su salonu internetu arba atvykite į vietą Vilniuje, adresu: Šaltupio g. 9A  tada galutinai ir aptarsite būsimą sandorį.