Vykdome lanksčią prekių pirkimo politiką, todėl prekes pas mus galite įsigyti ir išsimokėtinai. Susisiekite su mumis ir susitarsime dėl prekių įsigijimo išsimokėtinai sąlygų.

Kadangi mes ne gamintojai ir dirbame priešingai gamintojams – „produkcija į sandėlį“  – tai mes turime galimybę mūsų turimus biuro baldus parduoti pirkėjui išsimokėtinai.

Biuro baldų pirkimo išsimokėtinai kaina: prie paskelbtos mūsų tinklapyje baldų pardavimo kainos, pridedate 30 % ir gautą sumą padalinate iš norimų išsimokėjimo mėnesių skaičiaus ir gaunate baldų pirkimo išsimokėtinai,  vieno mėnesio įmoką. Mūsų duodamas baldų išsimokėjimo terminas priklauso nuo baldų kainos dydžio ir perkančio pirkėjo:
Jei pirkėjas yra fizinis asmuo – tai mažiausia suma, kuri duodama išsimokėtinai yra 300 EUR, išsimokant per tris mėnesius, sumokant lygiom dalim po 100 EUR, kas mėnesį.
Jei pirkėjas yra juridinis asmuo – tai mažiausia suma, kuri duodama išsimokėtinai yra 1000 EUR, išsimokant per tris mėnesius, sumokant lygiom dalim po 333 EUR, kas mėnesį.
Dėl didesnių pirkimo išsimokėtinai sumų ir ilgesnių mokėjimo terminų - tai  skambinkite, atvykite į mūsų saloną ir susitarsime.  

TAI DAR NE VISKAS – jei pirkėjui, kuris pradeda išsimokėtinai pirkti iš mūsų baldus, po mažiausio termino dviejų mėnesių, baldų nebereikia – tai pirkėjas gali baldus mums gražinti, o už pirkimo išsimokėtinai sumokėta už baldus įmoka, bus užskaityta,  kaip baldų nuoma.
IR TAI DAR NE VISKAS – jei pirkėjui, kuris  išsipirko iš mūsų išsimokėtinai baldus,  net ir po kelių metų, baldų nebereikia – tai mes įsipareigojame baldus pasiimti atgal mūsų nuosavybėn.