Jeigu reikalingiems biuro baldams nusipirkti neturite pakankamai lėšų, o nuomotis nenorite, yra trečia puiki išeitis iš šios padėties – tai biuro baldai išsimokėtinai. Tokiu būdu pirkdami, juos gana saugiai, patogiai ir greitai įsigysite. Tiesa, tai padaryti galės tik pilnamečiai šalies piliečiai, turintys tvarkingus asmens dokumentus.

Kokias sąlygas reikia išpildyti norint įsigyti biuro baldus išsimokėtinai?

Įsigyti pageidaujamas prekes jūs galite tada, jei gaunate atlyginimą pagal darbo sutartį. Lizingą teikiantys bankai, kaip taisyklė, pageidauja, kad išsimokėtinai prekę perkantis asmuo turėtų bent minimalų keturių mėnesių trukmės nepertraukiamą darbo stažą. Sudarant išsimokėjimo sutartį, galima pasirinkti dieną, kada jums būtų patogiau mokėti vartojimo paskolos įmokas.

Kas parduoda biuro baldus išsimokėtinai?

Jei nutarėte biuro baldus pirkti išsimokėtinai, kreipkitės internetiniu adresu: ofisasprabangiai.lt Čia jums bus sudarytos sąlygos reikiamus biuro baldus pirkti biuro baldus išsimokėtinai pigiau.  

Šia interneto svetaine naudojasi vienas didžiausių naudotų baldų salonas Pabaltijo šalyse. Parduodami biuro baldai pasižymi kokybiškumu, jų kaina itin gera ir palanki pirkėjui. Be to, galima ir

derėtis. Jei jus sudomino biuro baldų pirkimo išsimokėtinai variantas, susisiekite su salonu internetu arba atvykite į vietą Vilniuje, adresu: Šaltupio g. 9 A ir tada iki galo aptarsite bei suderėsite visas biuro baldų pirkimo išsimokėtinai sąlygas.  

Išsimokėtinai nupirktieji biuro baldai jums bus pristatyti nurodytu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Salono meistrai atvežtus baldus sustatys jūsų namuose ar biure

PRODUKTŲ YPATYBĖS Filtrai
Puslapis 1 iš 2

Dažniausiai užduodami klausimai

Kdėl verta nuomotis biuro kėdes iš ofisasprabangiai.lt?

Pirkdami iš ofisasprabangiai.lt jūs taupote biudžetą, nes parduodami baldai yra naudoti. Savo asortimente turime tik kokybiškus ir ilgaamžiškus baldus. Suteikiama garantija.

Ar galimas nuomojamų biuro kėdžių pristatymas nurodytu adresu?

Baldų pristatymas galimas visoje Lietuvoje jums patogiu laiku. Baldus ne tik pristatysime, bet ir surinksime jūsų namuose ar biure.